KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8703257
nr 870 3257
Blandteknik
Ulf Larsson, Spegeldans, signerad. 1975, motivet: 46x65
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 januari 2014
kl 20:03:21
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr